З 11 травня в Україні почнуть пом’якшувати карантин: відкриються магазини та перукарні

Крім того, 29 квітня Кабмін прийняв рішення відкрити ринки

З 11 травня в Україні умови карантину будуть пом’якшуватися. Першими почнуть відкриватися магазини та перукарні. Про це 30 квітня заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

– Що стосується відкриття магазинів, пом’якшення карантину для малого бізнесу, все це ми плануємо робити з 11 травня. Воно стосуватиметься магазинів, перукарень, інших побутових речей, якими ми звикли користуватися, – підкреслив міністр.

Він також попросив українців на цей момент не порушувати карантин. І підкреслив, що ті люди, які на сьогодні виходять на мітинги, наражають на небезпеку не тільки себе, але і своїх близьких.

– Я розумію, що перебувати в карантині 5, 6 тиждень дуже важко. Але повірте, ніхто не збирається його продовжувати, якщо немає потреби. Коли ви виходите на мітинги і виходите на карантин, подумайте не тільки про себе, а й про своїх близьких, – підкреслив він.

Станом на 30 квітня в Україні коронавірусів захворіли 10 406 осіб. З них 717 дітей, 2063 медиків. При цьому 261 особи померли від ускладнень після хвороби, одужали – 1238. За останню добу захворіло 540 осіб.

При цьому лідерами за захворюваності в регіонах є Київ (1401 осіб) і Чернівецька область (1571 хворий).

Раніше уряд розповів про п’ять кроків щодо пом’якшення карантину, які будуть послідовно зроблені, якщо ситуація із захворюваністю в країні буде поліпшуватися.

З 30 квітня в Україні відкриваються 872 продовольчих ринки.

Читайте также:   Експерти перевірили українські дороги: майже 90% з них потребуть заміни або ремонту

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.