Xiaomi відреагувала на звинувачення США у зв’язках з армією КНР – китайський гігант все заперечує

Після заяв Міноборони США акції компанії просіли на 10%

Xiaomi виступила з офіційною заявою щодо рішення Міноборони США включити її до списку санкцій як «комуністичну китайську військову організацію». Якщо коротко, Xiaomi все заперечує (в принципі, іншої відповіді ми й не чекали).

14 січня Міноборони США оголосило про внесення Xiaomi і ще восьми китайських компаній в чорний список підприємств, підозрюваних у співпраці з армією і спецслужбами Китаю. Якщо рішення не буде скасовано новообраним президентом Джо Байденом, який вступає на посаду 20 січня, то американські компанії та інші американські інвестори повинні будуть вивести свої інвестиції з Xiaomi до 11 листопада 2021 року. Продукція Xiaomi поки не потрапила під пряму заборону, і компанія як і раніше може співпрацювати з Google, Qualcomm та іншими американськими компаніями.

Справедливості заради, по аналогії з Huawei, влада США не надала жодних прямих доказів своєї правоти. У Xiaomi звинувачення у зв’язках з військовими і спецслужбами КНР категорично заперечують. Нижче наводимо повний текст заяви в перекладі українською.

«Компанія дотримується закону і діє відповідно до чинних норм і постанов урядів країн, в яких вона веде бізнес. Компанія знову заявляє, що надає продукти та послуги для цивільного і комерційного використання.

Компанія підтверджує, що вона не належить, не контролюється і не пов’язана з китайськими військовими і не є “комуністичною китайською військовою компанією”, як визначено в NDAA. Компанія буде вживати відповідних заходів для захисту інтересів Компанії та її акціонерів.

Компанія розглядає потенційні наслідки цієї події, щоб отримати більш повне уявлення про його вплив на групу. Компанія буде робити подальші оголошення в міру потреби».

Читайте также:   Американська компанія FedEx розробила власного робота-кур’єра

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *