WhatsApp пригрозив судовими позовами користувачам-порушникам правил

Месенджер WhatsApp пригрозив судовими позовами користувачам, що порушують правила користування. Про це повідомляється на офіційному сайті програми.

«З 7 грудня 2019 року компанія WhatsApp робитиме правові дії проти осіб, які порушують або допомагають іншим порушувати наші Загальні положення та умови», – йдеться в заяві компанії.

У повідомленні вказується, що в список порушень входить в тому числі автоматизована або масова розсилка повідомлень. Також заборонено використання програми не в особистих цілях. При цьому в WhatsApp підкреслили, що планують збирати докази зловживань «не тільки на платформі, але і поза нею», і навели як приклад таких доказів «публічні заяви про можливість використовувати месенджер з порушеннями правил користування».

Читайте также:   Країни G20 мають намір переглянути «цифровий податок» для технологічних компаній до 2020 року

«Тим самим ми повідомляємо про те, що ми будемо робити судові позови проти фізичних та юридичних осіб, щодо яких у нас є в тому числі лише позаплатформенні докази зловживань і навіть якщо ці зловживання мали місце до 7 грудня», – кажуть представники месенджера.

Крім цього, в прес-службі WhatsApp запевнили, що месенджер не має наміру відмовлятися від практики контролю за дотриманням правил компанії за допомогою технічних засобів. Зокрема, мова йде про блокування аккаунтів, заснованої на класифікаторах, отриманих в результаті застосування машинного навчання.

«Ми інформовані про те, що деякі компанії намагаються обходити наші системи машинного навчання. Проте, нам все одно вдалося виявити і заблокувати мільйони акаунтів, які зловживають нашими послугами », – підкреслили в WhatsApp.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *