Верховна Рада прийняла нові закони щодо ведення бізнесу в Україні

Сьогодні народні депутати прийняли два законопроекти: по декриміналізації фіктивного підприємництва та скасуванню ліцензії операторам телекомунікацій.

Згідно з першим законопроектом, із Кримінального кодексу було вилучено ст. 205 «Фіктивне підприємництво», якою передбачались штрафи у розмірі до 85 тисяч гривень. Також Верховна Рада посилила покарання за ухилення від сплати податків — так, правопорушникам прийдеться сплатити штраф у розмірі 51-85 тисяч гривень, а не 17-34 тисяч гривень, як було раніше. Якщо ж у результаті неправомірних дій до держфондів та бюджетів не надійшли великі кошти, або ухилення від сплати податків було здійснено групою осіб, правопорушникам прийдеться сплатити не 34-51 тисяч гривень штрафу, а вже 85-119 тисяч гривень.

Читайте также:   Samsung Electronics призначила нового президента мобільного підрозділу - наймолодшого за всю історію

Другий закон передбачає усунення законодавчої колізії норм закону про ліцензування та закону про телекомунікації, а саме — виключає з переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, діяльність у сфері телекомунікацій. Документом передбачається замінити ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікацій на надання повідомлення суб’єктами господарювання.

Закон сприятиме зменшенню адмінтиску на суб’єкти господарювання та спрощення умов започаткування та ведення бізнесу у сфері телекомунікацій.

Нагадаємо, що раніше Нацбанк України скасував ряд обмежень, які заважали продуктивній роботі іноземних компаній та інвесторів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *