В Україні ввели штрафи для підприємців за відсутність масок у клієнтів

Розщедритися доведеться на суму до 5 тисяч гривень

Верховна Рада України на засіданні 17 грудня затвердила введення штрафів для власників бізнесів, які не встежили за дотриманням масочного режиму своїми клієнтами. За прийняття законопроєкту №3890 проголосував 241 депутат.

У першому читанні цей законопроєкт був прийнятий ще 3 листопада.

Документ передбачає, що для юридичних осіб штрафи становитимуть від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн – 5100 грн).

Штрафувати будуть:

– за пропуск, допуск особи в громадські будівлі, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без одягнутих засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно;
– невжиття заходів щодо протидії перебуванню людини в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

Читайте также:   Конкурентоспроможність: Україна опустилася у рейтингу WEF

“Підприємство, установа, організація, громадянин – суб’єкт господарської діяльності сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – зазначено в тексті закону.

Законом визначається, що складати постанови про накладення штрафів уповноважені посадові особи територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *