В Одесі підвищена готовність: з Китаю прибуває контейнеровоз

Сьогодні, 13 лютого, в Одеському порту чекають контейнеровоз CMA CGM URAL. На борту є члени екіпажу, стан здоров’я яких викликає сумніви. По прибуттю їх оглянуть медики, щоб перевірити на можливе зараження коронавірусом.

Судно вийшло з китайських портів на початку січня цього року. 27 січня контейнеровоз побував в одному з портів Шрі-Ланки. Тоді у шести членів екіпажу зафіксували підвищену температуру.

Однак уже через два дні, 29 січня, компанія CMA CGM запевнила, що команда здорова, й прийняті всі необхідні медичні заходи.

Потім контейнеровоз вже був в портах Єгипту, Лівії, Туреччини, Румунії.

Перед прибуттям до Одеси капітан повинен вислати санітарний бюлетень про стан здоров’я екіпажу. А санітарно-карантинна служба одеського порту вже готова оглянути моряків.

Якщо у когось з них запідозрять коронавірус, то його відправлять в ізолятор з подальшою госпіталізацією на береговій госпітальній базі, а судно поставлять на карантин.

Станом на 13 лютого кількість заражених новим штамом коронавіруса зросла до 60 тисяч 329 осіб. У всьому світі загинули 1369 осіб, одужали – 6017.

Читайте также:   Трамп в черговий раз пародіює «Гру престолів»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *