В маленькому датському містечку збудують найвищий в Західній Європі хмарочос

Датська компанія Dorte Mandrup отримала дозвіл на будівництво найвищого хмарочоса в Західній Європі. Якщо ви думаєте, що він буде зведений в одній з європейських столиць, то помиляєтеся. Хмарочос побудують в невеликому датському містечку Бранде, населення якого становить трохи більше 7 тис. осіб.

За задумом архітекторів, висота будівлі, що отримала назву Tower & Village, складе 320 метрів. Це на 10 метрів більше, ніж у лондонського The Shard – найвищого на поточний момент хмарочоса в Західній Європі. Для порівняння Ейфелева вежа, хоч і не є хмарочосом, має висоту 324 метра, а найвищою будівлею в Європі (462 метри) вважається комплекс «Лахта Центр», розташований в Санкт-Петербурзі.

Читайте также:   В інтернеті з'явився «музей», який представляє собою онлайн-колекцію минулих версій популярних сайтів і сервісів

Судячи з рендерним зображенням, Tower & Village має просту прямокутну форму. У підстави вежі розташовуються декілька невисоких будинків, виконаних в тому ж стилі. Хмарочос зводиться на замовлення модного данського бренду Bestseller і буде служити штаб-квартирою компанії.
«Ми розглядаємо цей проект як інвестицію в Бранде, і заплановане висотна будівля функціонуватиме як символ для нової експансії.

Воно буде орієнтиром, який виділить Бранде на карті і стане архітектурною пам’яткою», – сказав керівник проекту Андерс Крог (Anders Krogh).
Точна дата початку будівництва не повідомляється.

Читайте також: 1 КВІТНЯ В ОДЕСІ НЕ ТІЛЬКИ ДО ЖАРТІВ. В ПОРТ ЗАЙШЛИ КОРАБЛІ НАТО

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *