В Австралії з’явився безлімітний 5G за $50 в місяць

В Австралії з’явився безлімітний 5G за $50 в місяць

Телекомунікаційна компанія Optus запустила бездротової 5G Fixed Wireless в двох передмістях Канберри і в Сіднеї, Австралія.

Як повідомляється, 5G Home Broadband обійдеться користувачам в $50 в місяць (70 австралійських доларів). Тариф заявлений як безлімітний з мінімальною гарантованою швидкістю 50 Мбіт/с (максимально можлива швидкість – 1 Гбіт\с). З точки зору кінцевого споживача підключення до мережі непряме: користувачеві компанія встановлює спеціальний модем, який підключається до 5G-мережі і роздає Wi-Fi.

У найближчі місяці кількість населених пунктів, де доступний сервіс 5G Fixed Wireless, буде рости: зокрема, послуга з’явиться в Аделаїді, Брісбені, самої Канберрі і в Перті. А до березня наступного року зв’язком п’ятого покоління зможуть насолоджуватися більшість жителів штатів Новий Південний Уельс, Вікторія, Квінсленд, Південна і Східна Австралії, а також анклаву Австралійська столична територія. До того ж Optus покриє 5G аеропорти, залізничні станції та спортивні стадіони.

Читайте также:   Forbes склав список найбільших публічних корпорацій світу 2019

Постачальником обладнання 5G для Optus виступає Nokia. При цьому при переході на нове покоління зв’язку австралійський телекомунікаційний оператор планує як покращувати існуючі базові станції, так і «точково» встановлювати нові.

Крім цього, за словами глави Optus Аллена Лью, компанія зараз працює з низкою виробників смартфонів над випуском сумісних з 5G мобільних пристроїв.

Читайте також: ІТ БУМ: ЙОГО ПЕРСПЕКТИВИ ТА НАСЛІДКИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *