“Укрпошта” призупинила відправлення посилок у Китай

У компанії стверджують, що причиною є скорочення авіарейсів

Починаючи з 12 лютого “Укрпошта” тимчасово зупинила відправлення посилок з України до Китаю. Таке рішення було прийнято у зв’язку з поширенням коронавіруса, через який багато авіакомпаній скоротили кількість рейсів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

– У зв’язку зі значним скороченням більшістю авіакомпаній рейсів у Китай на невизначений термін приймання всіх видів відправлень у Китай тимчасово призупинено. Всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставлення поштових відправлень можуть бути змінені, – відзначили в компанії

Тим часом співробітники “Укрпошти” відзначили, що Всесвітня організація охорони здоров’я поки не вводить ніяких заборон для переміщення товарів через кордони через поширення коронавіруса 2019 nCoV.

Читайте также:   Україна піднялася у світовому рейтингу демократії

– ВООЗ повідомляє про безпеку посилок. Люди, які отримують посилки з Китаю, не схильні до ризику зараження. Однак через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній терміни транзиту пошти в Україні можуть бути збільшені, – сказано в повідомленні.

Йдеться про коронавірус, яким у світі заразилися понад 40 тисяч людей, більше тисячі померли. Практично всі летальні випадки сталися в Китаї. 9 і 10 лютого МОЗ України підтвердило два перші випадки коронавіруса в українців. Це обслуговчий персонал круїзного лайнера Diamond Princess, який стоїть на карантині біля берегів Японії.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *