Український офіс Apple? В Єдиному державному реєстрі з’явилося ТОВ «Еппл УКРАЇНА»

В єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій з’явився вельми цікавий запис про реєстрацію нового ТОВ під назвою «Еппл УКРАЇНА». На факт реєстрації нової юрособи звернув увагу профільний ресурс AIN. Відразу обмовимося, що нам ще належить дочекатися офіційного підтвердження (або спростування) зв’язку між «Еппл УКРАЇНА» і американською компанією Apple. Але ймовірність, що заявку подав саме виробник iPhone, дуже висока, оскільки в самому реєстрі кінцевим бенефіціаром вказана саме Apple Inc.

У реєстрі Мін’юсту датою реєстрації OOO «Еппл УКРАЇНА» зазначено 15 квітня 2020 року, адреса офісу – IQ Business Center, а директором значиться такий собі Роман Гуменюк. Журналісти Liga.net зв’язалися з Романом Гуменюком, і той підтвердив, що є директором філії Apple в Україні. За його словами, повноцінний запуск бренду затримується через карантин і обмеження на перельоти і пересування іноземних громадян.

Імовірно, українська команда візьме на себе роботу з місцевими компаніями-партнерами (самі дистриб’ютори займатися не будуть, але можуть авторизувати ще кілька інших постачальників) і займеться локалізацією продуктів. Очікується, що Apple офіційно оголосить про відкриття філії в Україні в найближчі місяці. Само собою, за умови, що за OOO «Еппл УКРАЇНА» дійсно стоїть Apple.

Читайте также:   Населення України вже менше, ніж 42 мільйони

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *