Український фонд стартапів оголосив переможців п’ятого і шостого Pitch Day, гранти в $25 тис. і $50 тис. отримають відразу сім українських стартапів

Український фонд стартапів провів п’ятий і шостий пітч у форматі дистанційних відеоконференцій, на яких свої ідеї представили 18 українських стартапів. В результаті на недавньому засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати сім з них.

Стартапи на етапі pre-seed, які отримають грант на $25,000 кожен:

iCorn – торгово-логістична платформа, яка об’єднує фермерів і покупців агропродукції, і дає можливість робити бізнес на платформі транспортним компаніям, елеваторам, лабораторіям, банкам і страховим компаніям.

BIOsens – розробка першого в світі пристрою, який автоматизує підготовку зразків, аналіз і збереження результатів в хмарі в одному пристрої і дозволяє виконувати випробування поза лабораторією, але з лабораторною точністю.

Читайте также:   Жителі китайських селищ отримують безкоштовну медичну допомогу в обмін на інформацію про свої хвороби

Стартапи на етапі seed, які отримають грант на $50,000 доларів кожен:

Legal Nodes – юридичний маркетплейс, який допомагає технологічним бізнесам вирішувати юридичні питання в різних країнах світу.

ChoiZY – профорієнтаційна онлайн-платформа, яка допомагає підліткам вибрати професію, а фахівцям поділитися досвідом з молоддю.

Cardiolyse – незалежна платформа для автоматичної інтерпретації електричних сигналів серця в стані спокою і Холтер-моніторингу (тривалістю 24 години і більше) медичного рівня, сертифікована РЄ для визначення 19 типів аритмій і точного виявлення більшості аномалій серця, включаючи інфаркт міокарда.

Unicorn Nest – B2B SaaS рішення для стартапів, які залучають інвестиції, система підбирає найбільш релевантних інвесторів по власній базі інвесторів і будує ринковий стандарт для фандрейзингу.

Читайте также:   Ганс Веберг: технологія 5G стане квантовим стрибком порівнюючи з 4G

Mate academy – онлайн-університет IT-професій.

Відзначимо, що Український Фонд Стартапів (УФС) – це державний фонд, заснований з ініціативи Кабінету Міністрів України. Місією фонду є підтримка інноваційних проєктів і допомога українським підприємцям у створенні успішних глобальних компаній.

Нагадаємо, що за підсумками третього і четвертого пітчу з 11 стартапів було відібрано 10, включаючи DewPocket з актуальною розробкою портативного пристрою, що перетворює звичайну воду на санітайзер.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *