Українські фани Tesla провели флешмоб щодо появи компанії на території України

Ілон Маск відповів позитивно

Українські фанати електромобілів Tesla провели флешмоб поруч з Пам’ятником засновникам Києва і захід ТеслаПікнікЧайка, якими спробували звернути увагу Ілона Маска на відсутність компанії в Україні. І Ілон Маск відповів.

«Друзі, цим коротким тизером ТеслаПікнікЧайка ми хочемо привернути увагу головної людини в Тесла – Ілона Маска! З коротким посилом: Ми любимо автомобілі Тесла, ми ними користуємося, і хочемо їх використовувати повноцінно: з суперчаржером, можливістю купити новий і мати під рукою офіційний сервіс. Тому спамимо ІЛОНА усіма доступними твітт… способами !! І гармонії вам, з вашим авто, Друзі!»

Один з учасників заходу звернувся до Ілону Маску в twitter з проханням нарешті побудувати в Україні станцію швидкісної зарядки Tesla Supercharger і глава компанії відповів позитивно.

Читайте также:   Ілон Маск святкує 48-й день народження

У наступних твітах у відповідь на припущення, що розширення компанії на ринки Східної Європи відбудеться в 2020 році, Ілон Маск відповів «Напевно раніше».

Відзначимо, що з твітів не зовсім зрозуміло, йдеться про одну або кілька зарядних станцій (що досить просто в реалізації) або ж про повноцінний вихід компанії на ринок України з салоном для продажу, офіційним сервісом, мережею зарядок і т.д.

Нагадаємо, що недавно у відповідь на аналогічне звернення жителів Казахстану Ілон Маск також відповів позитивно, пообіцявши відкрити в цій країні сервісні центри та зарядні станції Supercharger до кінця поточного року, незважаючи на те, що з початку року там купили всього 5 електромобілів бренду.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *