У США заявили про обмеження видачі віз вагітним

Правила наберуть чинності 24 січня

Вагітним жінкам отримати візу в США стане складніше. Американський уряд має намір посилити правила видачі дозволів для в’їзду в країну, щоб обмежити так званий “пологовий туризм”.

У Держдепі США заявили, що жінки, які прибувають в Штати з метою народити, будуть розглядатися як іноземці, які приїжджають на лікування. Вагітним доведеться довести: вони їдуть на лікування та у них є на нього гроші. Правила набудуть чинності в п’ятницю, 24 січня.

У Штатах вважають, що жінки з інших країн приїжджають, щоб народити – тоді у дитини буде американське громадянство. Президента Дональда Трампа турбує це питання. Він виступав проти цієї практики і погрожував покінчити з нею. Регулювання туристичних віз для вагітних – один із способів вирішити цю проблему. Але тут виникає інша проблема – як офіцери будуть визначати, чи вагітна жінка, і чи може вона отримати відмову від прикордонників на основі підозри в вагітності.

Читайте также:   У США ускладнили отримання грін-карт

Подібна практика “пологового туризму” є законною в Америці. Однак бувають випадки, коли турфірми попадаються на шахрайстві з візами і ухиленні від сплати податків. Вагітні ж часто не приховують, чому їдуть в США – показують підписані контракти з лікарями і лікарнями.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.