У США ускладнили отримання грін-карт

Тепер можуть відмовити у в’їзді або видачу посвідки на проживання через рівень доходів або часте використання співпрограми допомоги

З 24 лютого США посилили правила видачі грін-карт. Тепер можуть відмовити у в’їзді або видачу посвідки на проживання через рівень доходів або те, як часто людина користується програмами соціальної допомоги. Це стосується талонів на харчування, державного житла або безкоштовної медстраховки в рамках програми Medicaid.

– Це останнє правило захистить працьовитих американських платників податків, захистить програми соціального забезпечення для малозабезпечених американців, скоротить дефіцит федерального бюджету й відновить основоположний правовий принцип, згідно з яким новачки в нашому суспільстві повинні бути фінансово самостійними та не залежати від щедрості платників податків США, – сказано в заяві.

Читайте также:   Корупція та ЄС: Трамп пояснив блокування допомоги Україні

Трамп наполягав на тому, щоб США відмовилися від роздачі посвідки на проживання шляхом “сліпої” лотереї Грін-карт в рамках Diversity Visa Lottery Program (DVLP, диверсифікаційна лотерея). Він вважає, що так в країну потрапляють терористи. Причиною його невдоволення став теракт в Нью-Йорку, який стався 31 жовтня 2017 року.

У США лише 12% від усіх “зелених карт” США видають з урахуванням професійної кваліфікації та освіти. В Канаді – 63%, а в Австралії – понад 68%.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.