Субсидії: в Україні змінились правила нарахування пільг

З вівторка, 1 жовтня, в Україні розпочнеться монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Водночас нарахування субсидій буде проходити у безготівковій та готівковій формі.

Зокрема пільги у безготівковій формі будуть нараховуватись автоматично, а для отримання субсидій у готівці потрібно написати заяву в органи соціального захисту населення. Проте, згідно з новими правилами, не всі зможуть отримати субсидію.

Так, якщо опалювальна площа для квартир у багатоквартирному будинку буде перевищувати 120 кв. м (для приватних будинків — 200 кв. м), то субсидію можна не отримати. Крім того, пільги анулюються, якщо у когось із сімʼї є у власності транспортний засіб, що підлягає держреєстрації та з дати випуску якого пройшло менше ніж 5 років (крім мопеда). Субсидію також не будуть нараховувати, якщо у складі сімʼї є 18-річні особи, у яких відсутня інформація про доходи, які враховуються при призначенні житлової субсидії. Більш того, якщо громадянин не повернув надміру виплачену суму житлової субсидії за попередні періоди або не платить суми до повернення, то пільги він не отримає. Така сама ситуація спіткає отримувача пільг, якщо він або хтось із його сімʼї за даними Єдиного реєстру боржників мають заборгованість по виконавчих провадженнях про стягнення аліментів понад 3 місяців.

Читайте также:   Уголь стране: украинские запасы выросли на 5%

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *