США відмовили у візі майже половині українців, які звернулися за нею

Відсоток відмов зростає з кожним роком

З 1 жовтня 2018 по 1 жовтня 2019 року Посольство США відмовило у туристичній візі майже половині українців. Відсоток відмовників становить 45.6%. Про це говорять дані на офіційному сайті Держдепартаменту США.

Це найвищий показник відмов за всі останні роки. У 2018-му рівень відмов був 40.97%, за 2017-й рік 34.5 відсотків громадян України отримали відмову при спробі оформити туристичну візу для поїздок в США. Для порівняння в 2016-му році відсоток відмови для українців становив 40,83%. У 2015 році відмову отримали 34.03% українців, а в 2014 році – 27.7 відсотків.

Недавно лише з другої спроби змогла отримати візу в США переможниця конкурсу “Міс Україна Всесвіт” Анастасія Суббота, яка мала на руках офіційне запрошення від американських організаторів. Тільки після того, як піднявся шум, підключився американський посол, а президент конкурсу “Міс Всесвіт” написала лист в посольство з вимогами не зривати Україні заплановану поїздку, в консульському відділі посольства США погодилися повторно запросити запорізьку красуню на співбесіду.

Нагадаємо, перша половина 2019-го ознаменувався великими складнощами з проходженням українцями прикордонного контролю в Ізраїлі. Україна підписала з цією країною угоду про безвізовий режим, але в цьому і виявилася проблема: прикордонники стали пропускати або не пропускати українців, виходячи зі свого суб’єктивного уявлення про прекрасне. А вони привели до дуже жорсткого режиму допуску і кількість відмов збільшилася. До середини року проблему вдалося врегулювати на рівні керівництва двох країн.

Що ж стосується віз в США, то громадяни України далеко не лідери по відмовам в 2019-му. Найбільше американські консульські служби відмовляють у візах жителям Мікронезії, Палау і Північної Кореї – жодному громадянину цих країн не вдалося роздобути візу, рівень відмови – 100%. Частка відмов для громадян Ірану – майже 87%, Джібуті – більше 85%, Сомалі – більше 80%, Ємену – більше 78%.

З країн колишнього СНД гірше, ніж у нас, йдуть справи у молдаван – 61% відмов.

Читайте также:   Агентство Moody's підвищило рейтинг України

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.