Sotheby’s поклали око на ринок кросівок

Аукціонний дім тестує новий формат продажів

Sotheby’s запускають нову торгову площадку, щоб протестувати дропову модель продажів. У форматі buy now можна буде придбати годинник, ювелірні вироби, автомобілі та кросівки вартістю від $500 до $150 000. Про це пише WWD.

Представники аукціонного дому зазначають, що колекціонери у всьому світі давно вже звернули увагу на рідкісні кросівки, а також пам’ятні спортивні предмети й речі в стилі хіп-хоп. Все почалося у 2019 році, коли снікерси Nike Waffle Racing Flat Moon Shoe 1972 року було продано за $437 500 на Sotheby’s Stadium Goods, встановивши новий світовий рекорд для спортивного взуття. Потім за нечувані суми з молотка пішли кросівки, в яких Майкл Джордан зламав щит на грі в Італії, майка з написом King James Леброна Джеймса і поношені снікерси Шакіла О’Ніла, Скотті Піппена, Денніса Родмана і Стівена Каррі.

“Ми хочемо почати обслуговувати частину ринку, яка ще не повністю освоєна”, – повідомив директор Sotheby’s з розвитку електронної комерції Брам Вахтер і додав, що аукціонний дім планує якомога швидше й агресивніше перейти в цю категорію. Він також згадав, що у Sotheby’s з’явився ряд нових клієнтів з США, Канади та країн Європи, зацікавлених в такого роду товарах, і вони хочуть оновлювати свої колекції в міру розвитку ринку.

Також повідомляється, що у 2020 році 70% аукціонів будинку проводились онлайн, а кількість покупців у віці до 40 років збільшилася вдвічі.

Читайте также:   В Украине очередной раз подорожают продукты

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *