Сьогодні кіберполіція почала операцію «Пірати» по всій Україні

Основним завданням операції «Пірати» є посилення уваги до протидії злочинам, що вчиняються у сфері порушень авторських прав правовласників. Відзначається, що в 2019 році кіберполіція вже припинила діяльність 100 піратських онлайн кінотеатрів. Адміністратори цих ресурсів було викрито на території Львівської та Закарпатської областей, а також у місті Києві. Про це заявив начальник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк.

За його словами, захист інтелектуальної власності та протидія поширенню в мережі протиправного контенту є одним з ланок роботи підрозділу. Тому кіберполіція повинна націлити свої зусилля на захист прав правовласників. Також департамент має намір звертати увагу громадян на використання виключно легальних каналів отримання інформації та контенту.

Читайте также:   Китайські прикордонники встановлюють шпигунське ПЗ на Android-смартфони

«Ми повинні навчитися поважати інтелектуальну працю, адже на перший погляд, перегляд відеоплівки на піратському ресурсі не несе ніякої загрози для безпеки суспільства, але в той же час такі дії провокують зловмисників в обхід законодавства порушувати права інших громадян, чиєю власністю і є ці стрічки. Тому культура оплати авторського відео та аудіо контенту онлайн повинна розвиватися в Україні», – зазначив глава української кіберполіції.

Читайте також: КІБЕРПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ ВИКРИЛА МАЙНЕРА КРИПТОВАЛЮТИ З БУКОВИНИ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *