Рейтинг безпечних країн: Україна – 116-та

Рейтинг безпечних країн: Україна – 116-та

Нещодавно був опублікований рейтинг безпечних країн за результатами досліджень журналу Global Finance. При створенні рейтингового списку враховувались одразу декілька показників, а саме: ймовірність виникнення воєнного конфлікту, криміногенну обстановку, рівень персональної безпеки громадян, стан економіки та ймовірність стихійного лиха.

На жаль результат дослідження для нас не дуже втішний, адже Україна посіла лише 116 місце.

До рейтингу ТОП 20, як і очікувалось, увійшли європейські країни з розвиненою економікою та гарною системою охорони здоров’я. Таким чином перше місце посіла Ісландія, друге — Швейцарія, а почесне третє — Фінляндія.

Окрім європейських країн до двадцятки потрапили: Канада, Катар, Сингапур і Нова Зеландія.

Читайте также:   8 смартфонів в секунду: Huawei встановила новий рекорд в 2019

Не зважаючи на високий рівень економічного розвитку, обидві супердержави Японія і США не потрапили в перші числа рейтингу і зайняли лише 43-є і 65-е місця відповідно. Це пов’язано з тим, що Японія живе, в прямому сенсі — як на вулкані і має дуже великий ризик небезпеки виникнення природних катаклізмів, а в Сполучених Штатах — дуже низький рівень персональної безпеки громадян із-за великої кількості насильницьких злочинів.

Також варто зазначити, що всього в рейтингу 128 країн. До трійки найнебезпечніших потрапили: Гватемала, Ємен та Філіппіни.

Читайте також: БІЗНЕС ТА ОПОДАТКУВАННЯ В ІНДІЇ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.