Прощай, «лисиця». Disney перейменує кіностудії 20th Century Fox і Fox Searchlight, прибравши слово «Fox» із назв

Днями корпорація The Walt Disney Company оголосила ребрендинг 20th Century Fox і Fox Searchlight – з назв кіностудій зникне слово «Fox». Після закінчення ребрендингу студії будуть називатися 20th Century Studios і Searchlight Pictures.

Слово «Fox» зникне з логотипів 20th Century Fox і Fox Searchlight, але інші елементи ніяких змін не зазнають. До слова, логотип 20th Century Fox залишався незмінним з 1935 року з моменту об’єднання Fox Film Corporation і Twentieth Century Pictures в одну компанію.

Сам процес уже запущений, а першим фільмом, в титрах якого ми побачимо нову назву 20th Century Studios стане пригодницька картина «Поклик предків»/The Call of the Wild за романом Джека Лондона з Гаррісоном Фордом (прем’єра – 19 лютого).

Повідомляється, що в Disney також обговорюють перейменування телевізійних студій 20th Century Fox Television і Fox 21 Television Studios, але остаточне рішення по ним ще не прийнято.

Ніяких пояснень Disney щодо рішення про ребрендинг 20th Century Fox не надала. За повідомленнями ЗМІ, Disney просто хоче зробити так, щоб нічого більше не нагадувало про попереднього власника студії. Також інсайдери повідомляють, що слово «Fox» в сучасному медіа-просторі США ассоціруется з сексуальними скандалами в новинній мережі Fox News і «токсичністю» засновника і колишнього глави Fox Corporation Руперта Мердока. І це нібито вплинуло на прийняття рішення про ребрендинг.

Читайте также:   Ослiпляючий вихід: Анджеліна Джолі з дітьми на червоній доріжці «Вічних» в Римі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *