Поліція Дубая закупить партію електропікапів Tesla Cybertruck для патрулювання

Поліція Дубая добре відома любителям дорогих і найшвидших автомобілів своїм екзотичним автопарком, в якому можна знайти вельми рідкісні екземпляри, наприклад, Aston Martin One-77. Проте коли мова заходить не про імідж, а про реальне переслідуванні лихачів, то поліцейські вважають за краще більш утилітарні (але досить швидкі) засоби пересування. На подив, на думку поліцейських з Дубая під це визначення підходить… Tesla Cybertruck.

Так, в офіційному twitter-акаунті глава Поліція Дубая пообіцяв, що вже в 2020 році в автопарку його відомства з’являться перші брутальні Tesla Cybertruck.

Відзначимо, що старт виробництва базової і середньої версії призначений на кінець 2021 року, а топової – на кінець 2022 року, так що навряд чи поліцейські отримають свої екземпляри в 2020 році (втім, не можна виключати ексклюзивних умов для Дубая, так як раніше це найбільше місто ОАЕ вже закуповувало солідні партії Tesla і привертало Ілона Маска для інноваційних проектів).

Читайте также:   Крупнейший японский автопроизводитель отказывается от бензиновых и дизельных авто

Нагадаємо, що під час презентації електропікапа Tesla Cybertruck був продемонстрований ролик, в якому дана модель обходить Porsche 911 на короткій дистанції. Топова версія електромобіля розганяється до першої «сотні» всього за 2,9 секунди і має запас ходу в 800 км, що робить її грізним інструментом переслідування порушників.

Корпус з нержавіючої сталі можна буде злегка відшліфувати після тарана, а не рихтувати і перефарбовувати, ну а якщо до запуску творці зроблять скло таким міцним, як обіцяли, то поліцейському Cybertruck і зовсім ціни не буде.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *