Перед публікацією квартальної звітності акції AMD злетіли до рекордних висот

AMD зараз знаходиться на коні і не схоже, що найближчим часом щось зміниться

7 липня компанія випустила на ринок нові 7-нм продукти (настільні процесори Ryzen 3000 і відеокарти Radeon RX 5700), які вийшли вельми вдалими і користуються високим попитом, якщо судити з перших повідомлень. Наступної середи, 24 липня, AMD опублікує звіт за підсумками другого кварталу фінансового 2019 року, який обіцяє стати для компанії вельми успішним. На тлі цих очікувань і успішного запуску новинок акції AMD продовжують рухатися по висхідній траєкторії.

Незадовго до закриття торгів на біржі NASDAQ 16 липня вартість акцій AMD виросла на 3,55% – до $ 34,39. Більш того, в ході торгів ціна однієї акції компанії досягала $ 34,55, а після закриття біржової сесії зростання продовжилося. Якщо подивитися ретроспективу, то за останні 13 років дорожче $ 34 акції AMD коштували в середині 2006 року. Тобто, це максимальне значення більш ніж за 13 років.

Читайте также:   Аренда жилья: арендодателей ждут большие штрафы

З початку 2019 року акції AMD вже подорожчали на 75%, і поки немає ніяких свідоцтв того, що зростання припиниться і тенденція зміниться на протилежну. Все з точністю до навпаки. Деякі аналітики прогнозують, що до кінця року вартість акцій зросте мінімум на 20%, а до весни – ще на 15%. Будемо тримати руку на пульсі і обов’язково дамо вам знати, як тільки що-небудь зміниться.

З повним звітом AMD за другий квартал 2019 року можна буде ознайомитися 24 липня. AMD раніше прогнозувала квартальну виручку в межах від $ 1,47 до $ 1,57 млрд, тоді як аналітики Уолл стріт очікують значення в $ 1,52 млрд.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *