Педагоги звернулися до Кабінету міністрів з проханням підвищити зарплати з 1 вересня

Заяву представників сфери освіти поширюють в мережі

Представники сфери освіти звернулися до Кабінету міністрів з проханням підвищити зарплати з 1 вересня 2020 року. Текст заяви вони публікують в Фейсбук з хештегом #загіднузарплатуосвітянам.

– Ми, народні депутати України, вихователі дитячих садків, вчителі шкіл, викладачі університетів та установ середньо-спеціальної освіти, працівники закладів професійної (професійно-технічного) освіти й установ додаткової освіти звертаємося до Кабінету Міністрів України прийняти рішення про підвищення заробітних плат педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників закладів та установ освіти та науки з 1 вересня 2020 року, – йдеться у зверненні.

У заяві наголошується, що в листопаді 2019 року уряд перепинив дію постанови, яка встановлювала схему посадових окладів до 2023 року. А в новій редакції закону “Про освіту”, прийнятій у 2017 році, посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат.

Читайте также:   Повернення у бокс: Володимир Кличко зробив гучну заяву

Серед тих, хто розмістив звернення – керівник Секретаріату Національного агентства кваліфікацій В’ячеслав Кучер, дитячий хірург Охматдит Сергій Петрик, доцент в ЛНУ ім. Івана Франка Олег Кізюк, директор навчально-виховного комплексу No141 “ОРТ” Києва Юрій Кіньков, Асоціація керівників шкіл Києва – ДІАЛОГ.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.