Одесити з інвалідністю зможуть безкоштовно освоїти спеціальності в сфері IT

З 5 березня в Україні стартував соціальний проект «Ти можеш все. Можливості безмежні», в рамках якого люди з різними формами інвалідності зможуть отримати безкоштовну освіту у престижній сфері IT.

За статистикою, понад 20% людей з обмеженими фізичними можливостями в Україні залишаються працевлаштованими. Мета спільного проекту Міністерства соціальної політики, громадської організації «Прометеус» і асоціації «Інформаційні технології України» – дати можливість інвалідам безкоштовно отримати професію у сфері IT і надалі допомогти знайти роботу.

Курси триватимуть 12-14 тижнів. Навчання проходить в онлайн-форматі за двома основними напрямками – «Основи програмування CS50 2019» та «Основи тестування програмного забезпечення» і включає додаткові дисципліни – ділова англійська, основи програмування на Java, основи інформаційної безпеки тощо Навчання проведуть ментори у сфері IT та викладачі провідних українських вишів.

Читайте также:   Чего ожидать украинцам от «черной пятницы» 2018?

Після закінчення курсів учасники соцпроекту складатимуть тести для отримання сертифіката, а пізніше зможуть взяти участь в конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України. Ініціатори соціального проекту обіцяють, що нова професія дасть можливість інвалідам працювати не тільки в офісі, а й віддалено, у сфері фрілансу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *