Німецька влада оштрафувала Facebook на $2 мільйони

Німецька влада оштрафувала відому американську компанію за надання неповної інформації про кількість нелегальної інформації в соцмережі. Згідно із законодавством країни, це є порушенням закону Німеччини про прозорість інтернету. Так, Facebook повинні виплатити штраф 2 мільйони доларів. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з німецьким законодавством про прозорість інтернету, соціальні мережі зобов’язані вчасно надавати дані про кількість отриманих скарг на незаконний контент. А Facebook порушила цей закон, за словами Федерального управління юстиції Німеччини, створивши спотворену картину.

– Це створює викривлену картину масштабів нелегального контенту на платформі і того, як Facebook з ним працює, – йдеться в повідомленні Федерального управління юстиції.

Зі свого боку американська компанія відмовилася коментувати рішення Німеччини, яка оштрафувала її на 2 мільйони доларів. У Facebook заявили, що вони виконали свої зобов’язання щодо прозорості відповідно до закону, відомим як “NetzDG”. Крім того, в компанії вважають, що його деякі аспекти “не мають ясності”. Facebook заявив, що залишає за собою право оскаржити рішення після його вивчення.

Читайте также:   Лайфхак от экспертов: как и где хранить сезонные шины

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *