Нафта встановила новий антирекорд ціни у 21 столітті

Марка Brent подешевшала до рівня 1999 року

Нафта марки Brent 22 квітня показала найнижчу ціну в 21-му столітті. Її вартість опустилася нижче $16 за барель в ході торгів на Лондонській біржі, досягнувши дна з показником в $15.99 близько 7.30. Про це повідомляє Reuters.

Останній раз вартість Brent опускалася нижче $16 за барель в 1999 році. Раніше мінімальна ціна Brent в 21-му столітті була зафіксована на рівні $16.65 в листопаді 2001 року.

Пізніше ціна кілька разів скорегувалась. Ф’ючерси на Brent, які просіли на 24% на попередній сесії, впали на 12,4% до 16,95 доларів за барель. А червневі ф’ючерси на американську нафту WTI знизилися на 7% до 10.75 доларів за барель до 10.00 за київським часом.

20 квітня увійде в історію як “чорний понеділок” і запам’ятається унікальною ситуацією – негативною біржовою ціною на нафту. Ціни на нафту марки WTI 20 квітня обрушилися до негативних значень, досягнувши в певний момент торгів на біржі ICE позначки в -40 доларів за барель. І 21 квітня, вийшовши з піке, все ще торгувалися в невеликому мінусі.

Пандемія коронавіруса і всесвітній карантин з тотальним зниженням мобільності населення привели до зниження попиту на паливо приблизно на 30% у всьому світі. Енергетичні компанії в Сполучених Штатах, найбільшому у світі виробнику, щосили намагаються знайти сховища для надлишку нафти.

Читайте также:   Річна виручка Alphabet досягла $162 млрд 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *