Мін’юст повністю відкрив Єдиний державний реєстр підприємців

Міністр юстиції Денис Малюська підписав наказ, який передбачає відкриття Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців (ФОП) та громадських формувань у повному обсязі.

Таким чином, тепер у реєстрі можна шукати за новими параметрами: номером реєстрації ФОП, підписантам, філіям. Згідно з наказом, частина інформації оновлюється в реєстрі щодня, частина — раз в п’ять днів. Повний реєстр планується викладати в форматі відкритих даних один раз в тиждень.

«Для відкритих даних в Україні вкрай важлива публікація номера реєстрації ФОП, адже цей параметр дозволяє об’єднувати всю інформацію про підприємців в Україні. Наявність номера реєстрації ФОП дозволить зробити іншим державним органам новий крок в напрямку відкритих даних.

Читайте также:   Электромобили: налог на импорт на 2018 год

Наприклад, Державна податкова служба зможе надати інформацію про податкові борги та податковому статусі і при цьому зберегти персональні дані підприємців. Відтепер Україна має найбільш відкритий реєстр бізнесу у світі », – прокоментував Олексій Іванкін, засновник OpenDataBot.

Нагадаємо, що у жовтні Кабмін спільно з OpenDataBot запустив онлайн-інструмент для відстеження змін в державних підприємствах.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *