Мінціфра пообіцяла за місяць розробити карту інфраструктури для підприємців

Сервіс “Дія. Бізнес” повинен отримати нові можливості

Мінціфра до кінця червня оцифрує всі об’єкти інфраструктури та розробить інтерактивну карту для потенційних і діючих підприємців з сіл, міст (у тому числі об’єднаних територіальних громад) і регіонів на вебсайті “Дія.Бізнес”. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.

– Ініціатива спрямована на підтримку підприємців, представників органів місцевого самоврядування, інших зацікавлених сторін в подоланні наслідків COVID-19, адже за допомогою карти можна буде отримати вичерпну інформацію про об’єкти підтримки підприємництва та бізнес-об’єднання на місцевому рівні, – розповіли в Мінцифрі.

У міністерстві запевняють, що на карті кожен підприємець зможе знайти вичерпну інформацію про інкубатори та акселератори, а також: центри підтримки підприємництва, фонди, бізнес-асоціації та ін. Центри підтримки в своїй громаді та регіоні.

Читайте также:   BMW презентовал кроссовер нового поколения

– До кінця червня 2020 року інтерактивна карта буде доступна на сайті “Дія.Бізнес”, а всі потенційні й чинні підприємці зможуть знайти об’єкти в своєму регіоні, які зможуть надати допомогу для створення та розвитку власного бізнесу, – зазначили у відомстві.

Мінціфра розпочала збір інформації про такі об’єкти для наповнення інтерактивної карти. Кінцевий термін збору інформації – 20.06.2020.

І водночас, прикордонники попередили, що не випустять за кордон по закордонному паспорту, завантаженому в додаток “Дія”. Для того, щоб легально покинути країну все-таки потрібен “паперовий” закордонний.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *