Курс акцій Tesla вперше в історії перевищив $500

Півроку тому він становив $177

Американський виробник електромобілів Tesla зараз на підйомі й демонструє небувалі успіхи, що наочно відображається в вартості його цінних паперів. Тільки пару тижнів тому курс акцій Tesla оновив історичний максимум, але на цьому зростання цінних паперів не припинилося й ось зараз був узятий наступний знаменний рубіж – $500.

За підсумками торгів на біржі NASDAQ, що пройшли 13 січня, вартість акцій Tesla досягла позначки $524,86 за штуку. За торгову сесію акції виробника подорожчали на вражаючі 9,77%. Більш того, після закриття основної торговельної сесії акції продовжили дорожчати, так що висока ймовірність взяття позначки $600, з огляду на нинішній стан справ.

Читайте также:   Понад 315 тисяч доларів за шлюб

Зараз ринкова капіталізація Tesla перевищує $94 млрд, що більше капіталізації гігантів автомобільного ринку Ford і General Motors разом узятих.

До слова, зростання курсу акцій Tesla виглядає ще більш вражаючим, якщо згадати, що в червні 2019 року, був встановлений антирекорд – $177.

Оптимізм інвесторів в першу чергу обумовлений високою конкурентоспроможністю Tesla на стрімко зростаючому ринку електромобілів на акумуляторах. Акції Tesla різко подорожчали на тлі старту виробництва та початку поставок Tesla Model 3 з шанхайського заводу Tesla, що є першим автоскладальним підприємством Tesla за межами США.

За весь 2019 рік Tesla реалізувала 367 500 автомобілів, що значно більше, ніж за два попередні роки разом узяті. З великим нетерпінням чекаємо оголошення фінансових результатів кінцевого кварталу і всього року (повний звіт опублікують в 20-х числах січня).

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *