Курс акцій NVIDIA оновив історичний максимум, незважаючи на побоювання через коронавірус

Курс акцій NVIDIA на відкритті біржі NASDAQ 19 лютого оновив історичний максимум, досягнувши позначки в $312 (на момент написання цих рядків). Попередній рекорд був встановлений у жовтні 2018 року, коли вартість акцій NVIDIA на момент закриття торгів склала $292.

Акції NVIDIA різко подорожчали на біржі після того, як у вівторок, 18 лютого, у другій половині дня аналітики Bernstein підвищили прогнозну вартість акцій з $300 до $360.

Аналітик Bernstein Стейсі Расгон назвала «помилкою» те, що фірма спочатку не надала поліпшеного прогнозу щодо акцій NVIDIA, повідомляє Seeking Alpha. Серед ключових факторів, що обґрунтовує більш високий прогноз аналітик виділила зростання попиту на відеокарти покоління Turing і збільшення витрат на хмарні обчислення. Вона також не стала приховувати інтерес до потенційної операції з купівлі ізраїльського розробника чіпів і обладнання для високошвидкісних комутованих комп’ютерних мереж Mellanox Technologies за $6,9 млрд.

Читайте также:   Сергій Гончарук — фіналіст рейтингу «ТОП 100: Гордість України. Чоловіки» в номінації «Одесит року»

Трохи несподівано те, що курс акцій NVIDIA різко підскочив після того, як під час фінансового звіту в кінці минулого тижня виробник знизив прогноз по виторгу на цей квартал на $100 млн через спалах коронавіруса. Одночасно «зелений» чипмейкер заявив, що «остаточний ефект від коронавіруса важко оцінити».

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *