Криптовалюта Facebook може бути запущена до кінця поточного місяця

Довгоочікувана криптовалюта, розробкою якої займається Facebook, вже практично готова до запуску. Як заявляють обізнані джерела, її презентація може відбутися в кінці червня.

Відзначається, що у Facebook є великі плани на свою криптовалюту, а для її просування будуть застосовуватися різні інструменти. Соцмережа планує пропонувати бонуси для продавців, які приймають її цифрові гроші. Крім того, співробітники проекту можуть навіть отримати оплату в криптовалюті.

Раніше також повідомлялося, що Facebook планує винагороджувати користувачів деякими порціями кріптомонет, коли вони переглядають рекламу або здійснюють покупки на її платформі. Швидше за все, це буде робитися з метою популяризувати криптовалюти і стимулювати користувачів почати більш активно працювати з нею. Таким чином, нова криптовалюта Facebook досить швидко привабить велику кількість користувачів, враховуючи, що у соцмережі налічується понад 2 млрд щомісяця активних користувачів.

Імовірно, блокчейн Facebook буде «набагато більш централізованим» ніж у Bitcoin з приблизно 100 вузлами в своїй платіжній мережі. Компанія має намір залучати сторонні фірми, щоб допомогти запустити систему. При цьому Facebook буде стягувати з них ліцензійні збори ($10 млн з кожного партнера) і вливати їх у підтримку криптовалюти традиційними грошима, щоб вона залишалася стабільною. Тому курс валюти повинен бути відносно стабільним.

Facebook відмовився коментувати цю інформацію.

Читайте также:   У Японії винайшли телеекран, який може передавати смак їжі

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *