Карантин – не перешкода: IKEA все ж збирається закріпитися на українському ринку

Вітчизняні майстри проходять навчання і складають тести, щоб збирати шведські меблі

Найбільший виробник меблів і товарів для дому несподівано зайшов в Україну в самий розпал карантину. Однак радість з цього приводу виявилася дещо передчасною: відразу після відкриття в інтернет-магазину IKEA забарахлив сайт, а 25 травня і зовсім стало відомо, що IKEA тимчасово обмежила можливість оформляти нові замовлення у своєму українському інтернет-магазині.

Однак днями ритейлер оголосив, що розширює потужності інтернет-магазину та оголошує про відкриття двох додаткових пунктів видачі замовлень у Києві.

Побічно про закріплення магазину на українському ринку говорить і така новина: клієнти магазину тепер можуть замовити складання меблів у фахівців онлайн-сервісу Kabanchik.ua.

Читайте также:   Зелені номери, нові дорожні знаки та штрафи за паркування на зарядних станціях

Спеціальний практикум вже пройшли 70 фахівців. На тренінгу майстри вивчали варіанти установки та кріплення кухонних гарнітурів, шаф, матеріали та інструменти, які потрібні для збірки.

Цікавий момент: багато клієнтів шведського гіганта відзначають, що ці меблі можна зібрати тільки один раз – розбиранню вони не підлягають. Так що є надія, що сертифіковані майстри зможуть допомогти й в цьому питанні.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *