Євроспілка згодна ввести covid-паспорта для подорожей

(Фото: Michael Sohn / AP)

Німецький канцлер Ангела Меркель повідомила, що лідери ЄС дійшли згоди щодо covid-паспортів. Про це стало відомо на брифінгу, який пройшов за підсумками саміту ЄС. Всі учасники саміту одностайно вважають, що щепленим від коронавируса потрібні підтверджуючі сертифікати.

«Це був ключовий момент переговорів. Всі виявилися єдиної думки: цифрові сертифікати про вакцинації потрібні», – повідомила пані канцлер. Вона додала, що головна область застосування такого документа – поїздки в межах ЄС. Це убезпечить подорожі і зробить їх в принципі можливими. Меркель не виключила, що наявність covid-паспорта може стати підставою для відвідування ЄС громадян інших країн.

Технічно система загальноєвропейської паспортизації вакцинованих буде виглядати так: кожна країна союзу організовує у себе видачу сертифікатів, а потім Єврокомісія подбає про їх сумісність. Організаційні питання займуть близько трьох місяців, а значить, до «високого сезону» у громадян Євроспілки є всі шанси на повноцінний літній відпочинок.

 

Читайте также:   Ракета SpaceX Falcon 9 вивела на орбіту тріо супутників дистанційного зондування Землі RADARSAT

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *