ЄС буде штрафувати сайти за екстремістський контент

Європейський союз чітко заявив про свою позицію щодо екстремістських матеріалів в інтернеті. Більш того, депутати вважають, що такий контент найбільше небезпечний в перший час після публікації. У зв’язку з цим Європейський парламент проголосував за введення нового правила, яке передбачає видалення відповідних матеріалів протягом години після отримання такого запиту від регулюючих органів.

Нова вимога має багато спільного з директивою, опублікованій Європейською комісією минулої весни, проте критики вважають, що це пом’якшена версія. Компанії, які стоять за сайтами, не зобов’язані постійно моніторити матеріали, що публікуються, шукати в них незаконну діяльність або встановлювати фільтри для автоматичного блокування такого контенту. Крім цього, вони також не повинні звітувати перед владою, контроль з їхнього боку може знадобитися тільки після повторних порушень.

Читайте также:   В Одесской области в разы увеличились зарплаты семейных врачей

Компанії, які не стануть виконувати вимогу щодо видалення екстремістських матеріалів, будуть оштрафовані до 4% від їх річного доходу. Депутати Європарламенту також зійшлися на тому, щоб повідомляти дрібні сайти і платформи за 12 годин до того, як вони отримають офіційне розпорядження про видалення матеріалів. Далі законопроект надійде на остаточне затвердження Ради міністрів ЄС, але багато хто вважає, що це формальність, і документ, швидше за все, буде прийнятий.

Читайте також: ТРУХАНОВ ЗВІЛЬНИВ ДИРЕКТОРА ПРИВОЗУ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *