Хто насправді й навіщо придбав київський готель “Дніпро”

Контроль над легендарним готелем у центрі Києва отримав 32-річний Олексій Ігунін, який раніше торгував автомобілями й займався турбизнесом. Хто це і чому стартова ціна виросла в 13 разів?

У середу, 15 липня, на Європейській площі в Києві було багатолюдно. Біля готелю “Дніпро” стояла карета швидкої допомоги, а в лобі готелю можна було побачити чоловіків в піджаках і сорочках – всі вони прийшли подивитися або взяти участь в аукціоні з продажу готелю “Дніпро”. Організатор заходу – Фонд державного майна України (ФДМУ) підійшов до процесу торгів креативно. Поки 29 інвесторів торгувалися між собою в онлайн-режимі, журналісти й сповнені співчуття дивилися інтерв’ю експертів, які розповідали про приватизацію. Після трьох раундів торгів в аукціоні перемогло маловідоме ТОВ “Смартленд” з Броварів, яке погодилася заплатити за готель рекордні 1,11 млрд грн, випередивши найближчого конкурента на 111 грн 11 коп. Це приблизно $40 млн.

Читайте также:   Фонд Breakthrough Energy Ventures виділив $12,5 млн на геотермальні електростанції

Власники компанії не схожі на заможних бізнесменів, і, на думку опитаних  експертів, привернуть сторонніх інвесторів. Імовірність відкриття казино в готелі учасники ринку оцінюють як високу.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *