Хочеш у США — пред’яви свої акаунти в соцмережах, електронні пошти і контактні номери за 5 років

Державний департамент США тепер вимагає практично від усіх заявників на візу надати свої акаунти в соціальних мережах, а також адреси електронної пошти і номери телефонів, які використовувалися впродовж останніх 5 років.

Ще в 2017 році Адміністрація Президента США Дональда Трампа впровадила нову форму заявки на отримання візи, в якій заявника могли попросити вказати відомості про свої облікові записи в соціальних мережах. Але запитувати додаткову інформацію чи ні, візові офіцери вирішували в залежності від необхідності провести більш ретельну перевірку заявителя. Як правило це було потрібно від тих, хто подорожував в області підконтрольні терористичним організаціям, і в рік це стосувалося близько 65 тис. Людей, які подали на візу в США.

Читайте также:   За місяць кількість вакансій за кордоном зросла на 21%

Тепер же, Державний департамент США оновив форми для імміграційних і неімміграційних віз. У них з’явилися поля з інформацією про акаунти в соціальних мережах, в які заявники повинні внести свої дані. При цьому можна надавати інформацію не тільки про облікові записи популярних соціальних платформ, але і будь-яких інших.

Нове правило стосується усіх типів віз, окрім деяких дипломатичних і службових. За даними джерела, нове правило торкнеться близько 710 тис. заявників на імміграційні візи, і 14 млн чоловік, які подаються на неімміграційні візи.

Читайте також: ЕКСПЕРТИ BLOOMBERG ОЦІНИЛИ ВТРАТИ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ ВІД ТОРГОВОЇ ВІЙНИ МІЖ США І КНР

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *