Гривня росте і зустрічає вихідні новим рекордом

Долар падає все нижче. А тепер – і євро

Національний банк України встановив курс української гривні до світових валют на 6 грудня. Цей же курс буде діяти на вихідних, 7-8 грудня. Національна валюта України продовжує зміцнюватися. Про це свідчать дані на сайті регулятора.

НБУ встановив курс американської валюти на позначці 23.87 грн. за 1 долар. Це новий рекорд. До початку цього тижня планкою був курс 15 січня 2016 року – 23.95 грн. Спочатку просто повторивши цей результат 3 грудня, гривня вже 4-го піднялася до 23.93 за долар. І ось тепер долар подешевшав ще на 6 копійок.

Що стосується євро, то ця валюта весь тиждень щодо гривні зміцнювалася, але сьогодні тренд нехай трохи, але перекинувся. 6 грудня євро коштує 26.49 грн., подешевшавши на 2 копійки.

Читайте также:   График работы госучреждений в новогодние праздники

Нагадаємо, на 5 грудня Нацбанк котирував 1 євро в 26.51 грн., на 4-е – 26.50 гривень. Європейська валюта подорожчала на 10 копійок в порівнянні з 3 грудня. Курс 3 грудня становив 26.40 грн., Ав понеділок, 2 грудня – 26.32 грн.

У Нацбанку зміцнення курсу гривні назвали позитивним процесом, що свідчить про збільшення довіри до української валюті. Про це заявив заступник голови Нацбанку Олег Чурій, повідомила прес-служба НБУ.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 2

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *