Google Photos переступив позначку в один мільярд користувачів, ставши дев’ятим продуктом- «мільярдником» компанії

28 травня 2015 року був запущений сервіс Google Photos, призначений для зберігання, редагування, а також обміну фотографіями і відеороликами. І ось через чотири роки, кількість активних користувачів сервісу перевалило за один мільярд чоловік, повідомляє Fast Company з посиланням на представників Google.

Google Photos став дев’ятим продуктом пошукового гіганта з активною користувальницькою базою понад 1 млрд осіб. Раніше «мільярдниками» ставали Search, Gmail, Chrome, Maps, YouTube, Play Store, Drive і ОС Android. Більш того, у останньої станом на травень цього було вже більше 2,5 млрд активних користувачів.

Але в разі Google Photos цікаво інше. Фотосервіс Google досяг цього рубежу за відносно короткий термін. За перші п’ять місяців з моменту запуску Google Photos залучив понад 100 млн активних користувачів, а через два роки у нього налічувалося вже понад 500 млн активних користувачів.

Читайте также:   В парламенте Великобритании выступит робот

І хоча Google Photos входить в стандартний набір додатків, що встановлюються на всі смартфони, які працюють під управлінням операційної системи Android і підтримують Google Play Services, його успіх складно було передбачити. Свого часу сервіс Google Photos відокремився від соцмережі Google+, одним з самих, якщо не самим провальним проектом компанії. Нагадаємо, раніше в цьому році соцмережа Google+ була ганебно закрита для користувачів після декількох витоків, а корпоративна версія соцмережі Google+, що входить в пакет для бізнес-клієнтів G Suite, була перейменована в Currents. Втім, ставши окремим сервісом, Google Photos увібрав в себе все краще з Google+, відкинувши зайве. І як підсумок сервіс став одним з найпопулярніших на сьогоднішній день.

Читайте также:   Шмигаль назвав дату, коли Україна отримає кредит від МВФ

На шляху до досягнення наступної важливої віхи в 2 млрд активних користувачів Google анонсувала випуск полегшеної версії Google Photos під назвою Gallery Go.

«Ми подолали цей дійсно важливий рубіж в мільярд користувачів в місяць, і Gallery Go – це те, що допоможе нам дорости до наступного мільярда», – зазначив в інтерв’ю ресурсу Fast Company Аніл Сабхарвал, віце-президент Google, який керував створенням Google Photos.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *