Freelancehunt розповів, як змінився ринок фрілансу в Україні за 2019 рік (Інфографіка)

Український сервіс Freelancehunt підбив підсумки 2019 року, що минає, зазначивши підвищений інтерес бізнесу до послуг віддалених виконавців. За даними платформи за останній рік кількість замовників, як і сукупний бюджет проектів, збільшилася на 35%.

Середній гонорар за опублікований проект виріс на 12%, в порівнянні з минулим роком, і становить майже 2000 гривень. При збільшенні попиту зростає і число охочих надати свої послуги, тому в 2019 році кількість зареєстрованих фрілансерів на платформі збільшилася на рекордні 55%.

Уже не перший рік найпопулярнішими напрямками як серед клієнтів, так і у виконавців, вважаються програмування і дизайн. Щодо фінансування проектів явно виграють веб-майстри – половина всіх бюджетів зосереджена у них.

Читайте также:   Uber виходить на ринок фінансових послуг з Uber Money

Кількість дизайнерів лише трохи поступається програмістам, однак опублікованих проектів по даній категорії вдвічі менше. При цьому перспективи в гонорарах у дизайнерів скромніші – вони конкурують за замовлення з сумарним бюджетом в 5 разів меншим, ніж у програмістів.

Далі в рейтингу популярних напрямків йде маркетинг, загальний бюджет в якому лише трохи поступається дизайну. А за кількістю опублікованих проектів і охочих їх виконати бронзу займає копірайтинг. Водночас дизайн і копірайтинг – найбільш конкурентні ніші: зареєстрованих виконавців вдвічі більше ніж опублікованих замовлень.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.