Чим завершився для Джеффа Безоса процес розлучення із колишньою дружиною Маккензі

Колишня дружина засновника Amazon Маккензі Безос на своїй сторінці в Twitter оголосила про завершення процесу розлучення. Вона домовилася з колишнім чоловіком, що забере 25% від їх загальної частки в Amazon, але залишить йому контроль над голосами від імені цих акцій, щоб підтримати його починання. Також у найбагатшої людини в світі залишиться газета Washington Post і космічна Blue Origin.

«Рада оголосити про завершення процесу розлучення з Джеффом. Спасибі всім, хто допомагав нам, ми залишаємося друзями і продовжимо разом виховувати дітей. Рада передати йому всі свої активи в Washington Post і Blue Origin, а також 75% від наших спільних акцій Amazon і голоси від імені цієї частки, щоб підтримати його починання з командами цих чудових компаній. Рада своїм новим планам, вдячна за минуле і дивлюся в майбутнє», – написала Маккензі.

Читайте также:   Головний дизайнер Apple офіційно покинув компанію

Безос теж повідомив про завершення процесу розлучення і подякував Маккензі за спільне час. Однак про фінансові деталі розлучення він не згадав.
Відзначимо, що Джефф і Маккензі Безос оголосили про розлучення 9 січня 2019 роки після 25 років спільного життя. Раніше вони вважалися однією з найбагатших пар світу: до 4 квітня 2019 року Джефф займав перший рядок рейтингу найбагатших людей світу з капіталом в $ 150 млрд.

Основну частину статків Безоса становлять акції Amazon, яку він заснував вже після весілля з Маккензі – до початку 2019 року йому належало близько 16% компанії, він був її найбільшим акціонером і залишився в цьому статусі навіть після розлучення, відзначає Bloomberg. Amazon вже підтвердила, що Маккензі отримала чверть їх спільної частки в Amazon (в спільному володінні Джеффа і Маккензі Безос до розлучення було 16% акцій Amazon). Це 4% акцій вартістю 35,7 мільярда доларів, зазначає Bloomberg.

Читайте также:   Apple звільнила співробітників, які прослуховували користувачів

Як зазначає Forbes, Маккензі отримає свою частку в Amazon на початку липня, після чого посяде третє місце серед найбагатших жінок світу – після спадкоємиці косметичного гіганта L’Oreal Франсуази Бетанкур-Мейер (52,9 мільярда доларів) і дочки засновника Walmart Еліс Уолтон (45 мільярдів доларів).

Читайте також: BURBERRY ОДЯГНУТЬ БЕЗРОБІТНИХ ЖІНОК

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *