Безробітним на Гаваях роздадуть по $500 на походи в ресторани

Допомога і людям, і бізнесу

Жителям штату Гаваї в США, які виявилися без роботи, допоможе влада. Вони виділять з бюджету $75 мільйонів, щоб роздати нужденним по $500. Гроші надійдуть на спеціальні ваучери, які можна буде використовувати на походи в ресторани. Витратити грошову допомогу на їжу можна буде до 15 грудня.

Планується, що такі ваучери отримають 100 тисяч осіб. Влада зважилися на такий крок, щоб стимулювати економіку і допомогти місцевому бізнесу в умовах карантину. Виділені гроші допоможуть і ресторанам, і фермерам, з якими співпрацюють заклади. За допомогою подарункової карти можна буде не тільки сплатити рахунок, але і залишити чайові офіціантам.

Нагадаємо, раніше невідомий благодійник з невеликого американського міста Ерлхем (штат Айова) відправив кожній місцевій сім’ї подарункові карти на $150. Він придбав їх у місцевих виробників, щоб підтримати бізнес під час карантину. Італійська мафія теж зайнялася благодійністю і доставляла їжу і предмети першої необхідності нужденним. А в Японії уряд розробив схему, за якою кожен громадянин повинен отримати в якості фінансової підтримки по 100 тисяч єн (це приблизно $926).

Читайте также:   Горіло-палало: мільйони літрів популярного віскі було знищено у США

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *