Apple втратила позицію найприбутковішої компанії світу

Як стало відомо, компанія Apple втратила звання найприбутковішої компанії в світі. Вона поступилася цим званням державній нафтової компанії Саудівської Аравії Saudi Aramco, яка є найбільшою нафтовидобувною компанією в світі (на неї припадає понад 10% світового видобутку нафти). Про це повідомляє The Wall Street Journal.

У 2018 році виручка нафтового гіганта Saudi Aramco склала $356 млрд, а чистий прибуток — неймовірні $111 млрд. Таким чином, в минулому році Saudi Aramco отримала більше чистого прибутку, ніж Apple ($60 млрд), Alphabet ($30,7 млрд) і ExxonMobil ($21 млрд), які займають друге, третє і четверте місця рейтингу відповідно, разом узяті.

Варто пригадати, що чистий прибуток Saudi Aramco в 2017 був майже в 2 рази меншим за прибуток минулого року і становив $76 мільярдів. 2019 рік став першим в історії гіганта, коли він показав свою фінансову звітність. Ця подія пов’язана з наміром випуску облігацій на суму $10 мільярдів з метою викупу 70 процентів паперів нафтохімічної корпорації Saudi Basic Industries Corporation, вартістю в $69 млрд.

Читайте также:   В Австралії з'явився безлімітний 5G за $50 в місяць

Читайте також: APPLE ОГОЛОСИЛИ ПРО ЗАПУСК APPLE CARD З КЕШБЕКОМ І БЕЗ КОМІСІЇ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *