Apple отримала рекордну виручку

Але сума прибутку знизилася, а продажі iPhone принесли менше половини доходу

Компанія Apple опублікувала звіт про фінансові результати за підсумками роботи в третьому фіскальному кварталі 2019 року, який відповідає другому календарному кварталу.

У звітному періоді Apple отримала сукупний дохід в сумі $ 53,8 млрд. Це на 1% перевищує показник аналогічного періоду попереднього року. При цьому доходи від продажу смартфонів iPhone за рік знизилися з $ 29,47 млрд до $ 25,99 млрд. Таким чином, продаж iPhone тепер приносить компанії менше половини доходу. Така ситуація спостерігається вперше з 2012 року. Зате сегмент портабельних пристроїв показав зростання виручки, ймовірно, завдяки успішним продажам навушників AirPods другого покоління.

Читайте также:   В МВФ подтвердили растущую угрозу мирового финансового кризиса

Напрямок сервісів приніс дохід в сумі $ 11,46 млрд. Продажі комп’ютерів Mac забезпечили дохід у сумі $ 5,82 млрд, а надходження від продажів планшетів iPad склали $ 5,023 млрд, що трохи більше в порівнянні з торішнім показником $ 4,634 млрд.

Як заявив глава Apple Тім Кук, це був кращий квартал за всю історію компанії. Рекордну суму доходу вдалося отримати завдяки відмінним показниками в сегменті сервісів, прискоренню зростання продажів портабельних пристроїв, гарних результатів iPad і Mac, а також істотним поліпшенням в тенденції продажів iPhone.

Разом з тим, незважаючи на отримання рекордного доходу, чистий прибуток Apple в третьому кварталі фіскального 2019 року знизилася в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 12,8% – до $ 10,044 млрд. У той же час показник прибутку на кожну акцію знизився з $ 2, 34 до $ 2,18.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *