Amazon відмовилися від кнопок Dash

28 лютого Amazon перестала продавати кнопки Amazon Dash

Нагадаємо, Amazon Dash – це невеликі Wi-Fi-кнопки вартістю $ 5, які дозволяють замовляти товари одним натисканням. При цьому кожна кнопка відповідає за замовлення конкретного продукту у одного бренду: наприклад, прального порошку, корму для собак або чорнил для принтера.

Компанія випускала кнопки з 2015 року, проте тепер вирішила від них відмовитися. Підтримка вже проданих пристроїв буде здійснюватися до тих пір, поки клієнти Amazon будуть їх використовувати, обіцяють в компанії.

«Пристрої Amazon Dash були приголомшливим кроком в світ «розумного» будинку. Однак ми ніколи не уявляли собі майбутнє, в якому у клієнтів було б по 500 кнопок. Ми вважаємо, що майбутнє – за розумними будинками, здатними самостійно замовляти товари в міру необхідності», – заявив віце-президент Amazon Деніел Рауш.

Читайте также:   Украинцам советуют больше не доверять гривневым вкладам

Потреба в фізичних кнопках Amazon Dash відпала ще з тих пір, як компанія реалізувала можливість купувати товари за допомогою вбудованого в самі різні пристрої віртуального асистента Alexa.

«Замовляти потрібні товари голосом в рази зручніше, ніж за допомогою розкиданих по всьому будинку кнопок», – констатували журналісти.

Читайте також: АМЕРИКАНСЬКА КОМПАНІЯ FEDEX РОЗРОБИЛА ВЛАСНОГО РОБОТА-КУР’ЄРА

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.