30 березня Україна в 11-й раз приєднається до всесвітньої акції “Година Землі”

У суботу, 30 березня, Україна в одинадцятий раз приєднається до всесвітньої акції “Година Землі”, в рамках якої люди по всьому світу на годину відключають світло, щоб привернути увагу на проблеми зміни клімату і світлового забруднення. Про це сказано на офіційному сайті акції.

Відзначимо, що акція зазвичай проходить в останню або передостанню суботу березня, останніми роками вона проводиться з 20:30 до 21:30 за місцевим часом. Так, українці, які хочуть приєднатися до “Години Землі” в 2019 році, повинні відключити світло у себе вдома в 20:30 30 березня і не включати його до 21:30 цього ж дня.

Вперше екозахисний захід пройшов у 2007 році в Австралії, але вже на наступний рік “Година Землі” отримала всесвітню підтримку – до Австралії приєдналися 35 країн, у 2009 році кількість збільшилася до 88. У WWF заявляють, що до “Години Землі” долучилися більше мільярда жителів планети.

Читайте также:   Ні пропаганді: Twitter повністю заборонить політичну рекламу

Крім світла в житлових будинках, електрика відключається також для всіляких архітектурних пам’яток. Наприклад, це і Великі Єгипетські піраміди, Лондонський Біг-Бен, статуя Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро. А в 2013 році в Києві відключили підсвічування монумента Батьківщина-Мати.

До слова, Україна бере участь у цій всесвітній акції з 2009 року. Спочатку “Годину Землі” підтримало всього 16 населених пунктів, але вже до 2017 року налічувалося 60 міст-учасників.

Читайте також: КВЕСТ #FORTHETHRONE РОЗПОЧАВСЯ: А НА ЩО ЗДАТЕН ТИ ЗАРАДИ ТРОНУ?

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *