ВООЗ: пандемія коронавіруса завершиться не скоро

Кількість інфікованих зростає в Африці, Східній Європі, Латинській Америці та деяких країнах Азії

Пандемія коронавіруса в світі не завершиться найближчим часом. Спостерігається збільшення числа заражених в Африці, Східній Європі, Латинській Америці та деяких країнах Азії. Про це 27 квітня під час онлайн-брифінгу заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреісус.

Він також зазначив, що в Європі потроху почали послаблювати карантинні заходи, але ВООЗ вважає за необхідне продовжувати їх з тією ж жорсткістю.

– Пандемія ще далека від завершення. ВООЗ як і раніше стурбована зростаючими тенденціями в Африці, Східній Європі, Латинській Америці й деяких азійських країнах. Як і у всіх регіонах, про випадки та смертності в багатьох країнах цих регіонів недостатньо повідомляється через низький потенціал тестування, – повідомив глава ВООЗ.

Гебреісус зазначив, що розробка вакцини проти COVID-19 була прискорена завдяки попередній роботі, яку ВООЗ та її партнери проводили протягом декількох років щодо вакцин для інших коронавірусів, включаючи SARS і MERS. Але поки її немає.

Глава ВООЗ підкреслив, що пандемія коронавіруса привела до того, що багато дітей не отримали щеплення. 21 країна з низьким і середнім рівнем доходу вже повідомила про брак вакцин в результаті закриття кордонів і обмеження поїздок.

– За допомогою вакцин можна запобігти понад 20 захворюванням. Щорічно вакцинується понад 116 мільйонів дітей, або 86% всіх дітей, народжених у світі. Але у світі все ще понад 13 мільйонів дітей, яким не вистачає щеплень. Ми знаємо, що це число збільшиться через COVID-19, – сказав він.

За словами Гебреісуса, 14 кампаній з вакцинації проти поліомієліту, кору, холери, вірусу папіломи людини, жовтої лихоманки та менінгіту були відкладені.

– Трагічна реальність така, що в підсумку діти помруть, – підкреслив він.

На коронавірус захворіло понад три мільйони людей у ​​всьому світі, близько 209 тисяч – померли.

Читайте также:   Коронавірус в Україні, 16 липня

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.