У МОЗ розповіли про випробування вітчизняного препарату від коронавіруса

За даними відомства, ліки “вже виявили свою ефективність”. Правда, в лікуванні інших захворювань

В Україні проходять клінічні випробування вітчизняного засобу для боротьби з коронавірусом. Застосування “Біовену” відбувається тільки за згодою пацієнта, розповіла заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак на брифінгу.

– Біовен – це препарат українського виробника, який показав свою успішність при ряді захворювань. МОЗ відповідно до чинних наказів міністерства затвердив пропозицію Державного експертного центру (ДЕЦ). Для того, щоб прийняти рішення про клінвипробування, виробник звертається в ДЕЦ з пакетом документів, визначає медустанови, де проводяться випробування. У пакет документів входить угода медустанови і обов’язкове рішення комісії з етики в цій медустанові. Випробування проводяться за погодженням пацієнта, більше того пацієнт страхується. Вибір медустанов і сам процес досліджень відповідають порядку проведення клінічних випробувань, – зазначила Микичак.

Вона запевнила, що препарат “вже виявив свою ефективність при цілому ряді складних хронічних захворювань”. І додала, що заклади, де будуть випробовувати препарат, визначає сама фірма-виробник у партнерстві з установами охорони здоров’я.

В Італії

В Італії заявили про створення вакцини, яка, дозволяє уникнути зараження. Як повідомило видання Mail Online, вчені вже провели успішний експеримент на мишах: після введення вакцини у них виробилися антитіла, здатні протистояти поширенню інфекції.

Розробники вакцини планують приступити до випробування на людях цієї осені.

Раніше в Ізраїлі заявили про розробку методу лікування Covid-19. За даними вчених, їм вдалося виявити антитіла, які активно знищують коронавірус у хворому організмі. Зокрема, вони імітують реакцію імунної системи на загрозу і використовуються для лікування деяких форм раку.

Тільки цифри

Станом на 7 травня хворих на коронавірус в світі вже 3 753 112 осіб. Найбільше тих, що заразилися в США – 1 228 603 осіб. Далі йдуть Іспанія (220 325), Італія (214 457), Великобританія (202 359) і Франція (174 224). В результаті ускладнень, викликаних вірусом, померли 263 841 особа. Одужали 1 245 544.

Читайте также:   Кабмін послабив ряд карантинних заходів для деяких підприємств

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.