У Грузії запровадили нові карантинні обмеження

У Грузії запровадили нові карантинні обмеження

Ресторани в популярній серед українців туристичній країні також не працюватимуть в нічні години.

В популярній серед українських туристів Грузії знову заборонили роботу нічних клубів – як на відкритому повітрі, так і в закритих приміщеннях.

Про це повідомляє “Грузія онлайн”з посиланням на заяву голови операційного штабу при координаційній міжвідомчій раді Георгія Гібрадзе.

“Заборонено функціонування нічних клубів як на відкритому повітрі, так і в закритих просторах. Виконання цієї регуляції буде контролюватися ще суворіше. Робота об’єктів харчування обмежена в період з 00:00 до 05: 00, що також буде жорстко контролюватися державою”, – йдеться в заяві.

Крім того, згідно з повідомленням, в Грузії тепер також заборонені такі соціальні заходи, як весілля, поминки, ювілеї та інше.

Читайте также:   МОЗ отримає 20 тисяч ПЛР-тестів від українського виробника

“Власники закладів громадського харчування або інших ритуальних залів за проведення подібного заходу будуть оштрафовані на 10 000 ларі (близько 87 тис. грн – ред.), а в разі повторення порушення відповідний об’єкт буде опечатаний”, – заявив Гібрадзе.

Також “Грузія онлайн” повідомляє, що згідно інтерактивній карті, що публікується виданням The New York Times, за підсумками показників останнього тижня Грузія посідає перше місце в світі за динамікою поширення коронавірусу. Так, кількість нових випадків зараження в країні за останні сім днів становить в середньому 3 758, і, таким чином, на 100 тисяч населення припадає 101 новий випадок зараження. При цьому за останні два тижні кількість хворих на коронавірус в Грузії збільшилася на 68%. За рівнем смертності від вірусу на 100 тисяч населення, за даними минулого тижня, Грузія перебуває на четвертому місці в світі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • พร้อมน้องชายที่ผงาดขึ้นตั้งรับให้ฝ่ายหญิงเป็นผู้นำทัพอยู่ด้านบน
  พร้อมน้องชายที่ผงาดขึ้นตั้งรับให้ฝ่ายหญิงเป็นผู้นำทัพอยู่ด้านบน
  17.08.2021 в 22:57

  WOW just what I was looking for. Came here by searching for 6
  เหตุผลที่ทำให้ผู้หญิงยังไม่อยากมี เซ็กส์ ตอนนี้

  Ответить