Під час Великодня 2020 жителям Буковини заборонять виходити на вулицю

У Чернівецькій області все більше випадків коронавіруса, а тут ще й велике свято

У Чернівецькій області буде діяти особливий режим довжиною в 4 дні. Він розпочнеться о 13:00 18 квітня і триватиме до 06:00 21 квітня. Так що на Великдень буковинцям східного обряду теж доведеться сидіти вдома. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Причиною стало зростання кількості хворих на коронавірус. 13 квітня заражених стало на 84 більше, причому 54 випадки були в Чернівцях. За тиждень хворих стало на 300 більше й тепер ця цифра становить 546.

– У Чернівецькій ОДА створили “гарячу лінію” для медичних працівників. На неї просять звертатися всіх, кому не вистачає засобів захисту для роботи з пацієнтами, хворими на коронавірус. 

Він також додав, що в область прибула партія допомоги від Офісу президента й 14 квітня її розподілять між районами.

Нагадаємо, що особливий режим у Чернівецькій області вже був введений з 11 до 13 квітня. 12 квітня християни західного обряду відзначали Великдень. Були закриті всі магазини, крім аптек. Заправки працювали виключно для машин служб екстреної допомоги: 101, 102, 103, 104.

13 квітня число заражених на коронавірус становило 3102 людини. Жертвами COVID-19 в нашій країні стали 93 осіб, одужали – 97 пацієнтів.

Читайте также:   Зірка фільму "Сутінки" Роберт Паттінсон заразився коронавірусом: зйомки "Бетмена" припинені

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.