Найбільший готичний собор у світі стане лікарнею для заражених коронавірусом

Він зможе вмістити понад 200 осіб

Днями Кафедральний собор Святого Іоанна Богослова, який знаходиться на Манхеттені в США, був всередині порожнім. Тисячі стільців для парафіян і вітражі прибрали, щоб звільнити місце для ліжок. Настоятель найбільшого готичного собору у світі Кліфтон Данило III 6 квітня заявив, що на час карантину він стане госпіталем для заражених COVID-19. Про це повідомляє The New York Times.

– У колишні століття собори завжди використовувалися подібним чином. Так що це не щось далеке для соборів, але для нас досвід новий, – підкреслив він.

У культовій будівлі хочуть розмістити 200 пацієнтів, у яких діагностували коронавірус. Обладнаний госпіталь відкриє свої двері наприкінці цього тижня або на початку наступного. Минулого тижня в собор доставили близько 400 ліжок, а в понеділок – поставили три намети.

У США число померлих від вірусу перевищила 10 тисяч – третій показник у світі після Італії та Іспанії. В Америці вже понад 350 тис. підтверджених випадків зараження – найбільше у світі.

Глава служби охорони здоров’я США Джером Адамс заявив, що країна повинна готуватися до моменту, порівнянному з Перл-Харбором. Він мав на увазі багато передчасних смертей. Губернатори декількох штатів просять федеральну владу про допомогу, але найтрагічніша ситуація складається в Нью-Йорку, де вже померли понад 4,7 тис осіб.

Читайте также:   Кабмін послабив ряд карантинних заходів для деяких підприємств

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.